Jesteś tutaj: Start

ZAKOŃCZENIE ROKU - 23 CZERWCA 2017r.

8:30 Zakończenie roku dla gimnazjum w dolnym kościele.

10:00 Uroczysta Msza św. dla całej szkoły.

11:00 Zakończenie roku dla Szkoły Podstawowej w dolnym kościele ( w tym czasie uczniowie gimnazjum udają się do sal po świadectwa).

12:00 Rozdanie świadectw w salach szkolnych uczniom Szkoły Podstawowej.

UWAGA KANDYDACI!

Rozpoczęła się rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej i nabór do klasy siódmej. Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły.

Regulamin rekrutacji

PLAN LEKCJI 2017

Harmonogram działań związanych z XX-leciem szkoły

UWAGA ZMIANA W TERMINARZU  IMPREZ  SZKOLNYCH

Bal Gimnazjalny 2017

2017-06-22

...

Dzień Rodziny i Dzień Patrona w Szkole Katolickiej

2017-06-06
Powiększ zdjęcie

W sobotę 3 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Patrona i Dzień Rodziny – to wyjątkowy czas dla naszej szkoły, zwłaszcza że w tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia istnienia placówki. Dzień rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą,

Wystawa szycia I haftu

Powiększ zdjęcie

Ta druga w tym roku szkonym została zorganizowana w ramach 20-lecia naszej szkoły. Prace dziewczynek klas 1-4 wykonane są z filcu oraz materiałów z bawełny. Zadaniem uczniów było nauczyć się nawlekania nici na igłę, robienia węzełka na końcu nici, blokady nici przy końcu szycia. Próbowaliśmy nauki szycia kilkoma ściegami, m. in. szwem prostym fastrygowanym drobnym,  szwem za igłą oraz szwem “na okrętkę”.

Marsz Biedronek w Dzień Dziecka 2017

Powiększ zdjęcie

Dnia 1 czerwca 2017 roku nauczyciele - pani Iwona Wikieł - wychowawczyni klasy 2a SP oraz pan Robert Świst - nauczyciel w-fu zorganizowali niespodziankę dla naszych uczniów. Klasy 1-3 przebrane za biedronki udały się do Parku Miejskiego w Ząbkach, by uczestniczyć w grach i zabawach sportowych.

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy!!!

Powiększ zdjęcie

Z radością informuję, ze nasi utalentowani uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach historycznych. Właśnie poznaliśmy wyniki Ogólnopolskiego konkursu IPN „Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie”. Z naszej szkoły na konkurs zgłoszonych zostało 7 prac. Wszystkich konkursowych komiksów z całej Polski było 290! Czworo naszych uczniów zostało laureatami tego konkursu!

Szkoła Katolicka w drodze do Loretto

Powiększ zdjęcie

26 maja po raz kolejny cała szkoła wyruszyła w coroczną pielgrzymkę do Loretto, by dziękować Maryi za dobry rok, a także prosić o potrzebne nam łaski. W tym roku pogoda była piękna, słoneczna, więc z wielką radością wędrowaliśmy do naszej Matki.

Śladami księdza Ignacego Skorupki

Powiększ zdjęcie

W niedzielę, 28 maja, odbyła się niezwykła podróż „Śladami szlaku bojowego księdza Ignacego Skorupki”, w której wziął udział uczeń naszej szkoły Karol Maria Jakubowski, wraz z rodziną. Organizatorem uroczystości było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół i Placówek Edukacyjno-Wychowawczych Miasta Ząbki oraz portal http://wirtualna-historia.pl.

Podsumowanie konkursów dla gimnazjalistów

Powiększ zdjęcie

Dnia 16 maja 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów laureatom Konkursów MKO Na uroczystość do Warszawy wraz z naszymi Laureatkami : Julią Mioduszewską i Zuzanną Staniszewską udała się p.Katarzyna Czyż oraz p.Małgorzata Wiśniewska.