Jesteś tutaj: Start

Uwaga kandydaci!

Rozpoczęły się zapisy do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Prosimy zapisywać się na listę kandydatów w sekretariacie osobiście lub telefonicznie.

Orszak Trzech Króli 2016 - Relacja Video:

PLAN LEKCJI - 2015/2016

Noc Biologów

2016-01-26
Powiększ zdjęcie

W dniu 15-1-16 wraz z nauczycielem biologii, panią Katarzyną Czyż wybraliśmy się na coroczną edycję Noc Biologów, organizowaną po raz 5. Tam mogliśmy uczestniczyć w wybranych przez nas wykładach, które były prowadzone przez doświadczonych profesorów, magistrów, a niekiedy nawet studentów.

Dzień Babci i Dziadka - przedstawienie

2016-01-24
Powiększ zdjęcie

Dnia 22 stycznia 2016r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Po Mszy Świętej, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna, odbyło się przedstawienie w dolnym kościele. Uczniowie klasy 2a szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Mościcką przygotowali spektakl pt. "Mały Książę".

Orszak Trzech Króli 2016 doszedł do Stajenki!

2016-01-20
Powiększ zdjęcie

Orszak Trzech Króli 2016 przeszedł 6 stycznia z pl. Zamkowego do stajenki na pl. Piłsudskiego. Nasza szkoła po raz kolejny była współorganizatorem tego wydarzenia. Uczennice i uczniowie z klas 1-4 wcielili się w role dwórek i rycerzy króla Melchiora VIII i przeszli za nim w jego zielonym orszaku azjatyckim, pod czujnym okiem mam i nauczycieli. Ojcowie nieśli flagi orszakowe oraz dbali o porządek w szeregach Straży Ojcowskiej. W stajence trzej królowie złożyli pokłon dziecięciu Jezus, Maryi i Józefowi, odegranym przez młodszego brata i rodziców Felka z I a. Gimnazjaliści zaangażowali się w wolontariat, rozdając korony, śpiewniki oraz realizując inne zadania.

Książę i żebrak z udziałem jednego z naszych uczniów!

2016-01-14
Powiększ zdjęcie

Dnia 8 stycznia nasza klasa, pierwsza gimnazjum, wybrała się na wycieczkę do Teatru Rampa na musical pt. „Książę czy żebrak” na podstawie powieści Marka Twaina „Książę i żebrak”. Przedstawienie odgrywał Teatr Muzyczny Tintilo, którego członkiem jest jeden z naszych kolegów – Stanisław Muter.

Nasi nauczyciele śpiewają w ząbkowskim kolędowaniu!

2016-01-08
Powiększ zdjęcie

W Święto Objawienia Pańskiego, dnia 6 stycznia po raz kolejny już odbył się koncert Ząbkowskie Kolędowanie orgaznizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach. Miejscy włodarze, na czele z panem burmistrzem Robertem Perkowskim i Piotrem Uścińskim, posłem na sejm RP wraz z dyrektorami i nauczycielami

Wyniki konkursu plastycznego na „Najpiękniejszą bombkę”

2016-01-08
Powiększ zdjęcie

Dobiegł końca konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą bombkę”. Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania

Świąteczne kartki dla seniorów

2016-01-05
Powiększ zdjęcie

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy nikt nie powinien być samotny i smutny. W ramach akcji „ Świąteczne życzenia” dzieci ze świetlicy wraz z opiekunami już od początku grudnia intensywnie i z wielką radością, oraz zapałem wykonywały kartki świąteczne. Wszelkim podjętym działaniom towarzyszył jeden cel- sprawić radość innym ludziom, szczególnie tym samotnym. Tak też się stało. Nasze świąteczne życzenia dotarły do Domu Pomocy Społecznej w Zielonce.

Dary do domu Dziecka dostarczone!

2015-12-23
Powiększ zdjęcie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji na rzecz Domu Dziecka nr 16 w Warszawie, organizowanej przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum.

17 grudnia opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Anna Kudlek, p. Magdalena Chudzik oraz przedstawiciele Samorządu- Tomasz Horodelski i Alicja Elsner złożyli wizytę w Domu Dziecka przy ulicy Międzyparkowej 5 w Warszawie,

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma