Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Szanowni Rodzice, Prosimy dn. 01 Października 2016 na godz. 7:30 rano o Waszą pomoc, potrzeba do przeniesienia desek na teren szkoły chętnych tatusiów około 10 osób.

SPOTKANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW
06 październik 2016r. godz. 18.00

DZIEŃ OTWARTY

Godz. 18.00 - w dolnym kościele - spotkanie dla Rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia specjalistyczne (logopedyczne, reedukacji, pedagogiczne, psychologiczne) organizowane przez szkołę i wszystkich Rodziców zainteresowanych wspieraniem rozwoju dziecka.

****

ZAJĘCIA DODATKOWE

Dokładna rozpiska grup i nazwisk dzieci przyporządkowanych do danej grupy zajęć dodatkowych dostępna jest na tablicy ogłoszeń w szkole oraz w sekretariacie szkoły. Zajęcia z języka angielskiego ruszają od 19.09, pozostałe zajęcia rozpoczną się w pierwszym tygodniu października.

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH

PLAN LEKCJI 2016

***

Szanowni Rodzice, w zakładce Stołówka jest umieszczone menu obiadów wraz z alergenami.

***

Wstępna wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

****

Podręczniki na rok szkolny 2016/2017

Warsztaty bębniarskie – druga odsłona

Powiększ zdjęcie

26 września uczniowie klas 1-3 SP wzięli udział w warsztatach bębniarskich „Jambo! Lekcja o charakterze muzyczno-rozrywkowym”.

XX Festiwal Nauki w Warszawie – Akademia Małego Człowieka

Powiększ zdjęcie

W dniu 24 września 2016r. w sobotę chętne dzieci z klas szóstych spotkały się z panią Katarzyną Czyż (nauczycielką przyrody), w głównej auli Wydziału Matematyki Politechniki Warszawskiej w ramach Akademii Małego Człowieka. Warsztaty, prelekcje, pokazy były częścią trwającego XX Festiwalu Nauki w Warszawie (trwa on w dn. 24.09-02.10.2016r.).

Zajęcia Artystyczne – muzyczne, koncert: Szalone dni muzyki, natura

Powiększ zdjęcie

(wycieczka przedmiotowa 24 września 2016)

Moja refleksja z koncertu

Instrumenty dęte nie należą do mojej ulubionej grupy instrumentów, bardziej cenię sobie instrumenty smyczkowe, a najbardziej – perkusyjne. Mimo to, wczorajszy koncert pozytywnie mnie zaskoczył – większość utworów dostarczyła mi wiele refleksji i uczuć.

Szalone Dni Muzyki , to cykl koncertów poświęconych naturze. Wybraliśmy się na jeden z nich z grupą muzyczną Zajęć Artystycznych.

Zasłuchani w świetlicy, czyli nasze świetliki nigdy się nie nudzą

Powiększ zdjęcie

Od najmłodszych lat powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze uczniów. Te zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną.

JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Powiększ zdjęcie

Nasi uczniowie wraz panem Robertem Świstem wzięli udział w ząbkowskiej imprezei - Jesienne Biwgo Przełajowe.

Integracyjna gra w podchody klasy 1a SP

2016-09-26
Powiększ zdjęcie

W niedzielę, dn. 25.09. cała społeczność klasy pierwszej A - dzieci, rodzice i pani wychowawczyni - Marta Kałuska w komplecie pojawili się przy wejściu do Lasku Bródnowskiego,

Występ Filharmonii Narodowej - 26.09

2016-09-26
Powiększ zdjęcie

W dzisiejszym muzycznym spotkaniu uczniowie naszej szkoły mogli wysłuchać gorących rytmów flamenco. Na scenie pojawiła się także tancerka wystukująca hiszpańskie rytmy.

JAMBO AFRYKA! Co oznacza w języku suahili: „Witaj Afryko!”

2016-09-21
Powiększ zdjęcie

Dnia 21 września 2016 r. z udziałem klas 3 a, 2 a, 2 b, 1a i 1b odbyły się niezwykłe lekcje - lekcje w rytmie bębnów.