Fryzura znana od lat.

Cornrows, często nazywane warkoczami, to fryzura znana jako tradycyjna fryzura afrykańska. Cornrows to warkocze przymocowane do skóry głowy i całej długości warkocza, dzięki czemu włosy są płasko przylegające do głowy i nieruchome. Istnieje wiele różnych rodzajów cornrows. Podstawowy styl ciasnego oplotu, który zaczyna się blisko skóry głowy, jest stosowany od lat. Społeczności z innych regionów oczywiście używa tych warkoczy na różne sposoby. Ile kosztuję cornrows? Być może nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać. W końcu cornrows powinien być naszą fryzurą przez kilka tygodni, co oznacza, że nie będziesz musiał odwiedzać salon fryzjerski przez prawie miesiąc! W przypadku cornrows cena jest zależna od ilości warkoczyków Przeciętny stylista pobiera opłaty od 200 zł do 500 zł w zależności od jakości włosów, popularności salonu i rodzaju pracy, którą musi wykonać.
Możesz zapoznać się ze wszystkimi możliwościami, jakie może zapewnić cornrows, patrząc na wielu czarnych artystów i sportowców.

 

Wielu z nich nosi warkoczyki, aby stworzyć własny styl. Są to zwykle droższe wały, przeważnie dlatego, że ich ukończenie zajmuje wiele godzin. Niektóre z wizyt w salonie mogą trwać pięć godzin lub dłużej, a niektóre wymagają nawet dwóch! Jeśli zamierzasz zachować swoje warkoczyki przez dłuższy czas, będziesz musiał dorobić lub przynajmniej wyretuszować co kilka tygodni. Wspaniałe fryzury z cornrows mają nieograniczone możliwości – każdy projekt, jaki sobie wymarzysz, możesz osiągnąć. Wystarczy wykwalifikowany stylista, cierpliwości i inspiracja.